Kurslarımız


Genel İngilizce

Chit Chat'de İngilizce öğrenmek için beş duyuyu da etkinleştirmenizi sağlayacağız. Her bir kelimenin anlamını görerek, duyarak ve deneyimleyerek çalışacaksınız. Sınıf sırasında başka bir dil konuşmuyoruz ve bu bizi öne çıkarıyor. Bu meydan okumaya hazırsanız gel ve bizimle çalışın.

Daha Fazla
IELTS Kursu

Yurt dışında okumak ve tutkunuzu paylaşmak ister misiniz? Kesinlikle IELTS'e ihtiyacınız olacak. İngilizce bir araya gelme kursumuz, becerilerinizi uzman seviyesine çıkarmanın ve kendiniz de uzman olmanın mükemmel bir yoludur.

Daha Fazla
TOEFL

Uluslar arası geçerliliğe sahip; elektronik ortamda yapılan ve konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin test edildiği Test of English as a Foreign Language (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı) akademik seviyede İngilizce kullanımını ölçen bir sınavdır. Anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yetkinliğini ölçen ve 170 ülkedeki 4500 yetkili sınav merkezinde yapılan akademik bir sınavdır.

Daha Fazla
ÖZEL KURS

İngilizcede hızlı bir şekilde başarılı olmak, IELTS'inize yoğun bir şekilde hazırlanmak veya öğrenme sürecini hızlandırmak istiyorsanız, size özel sınıflar sunuyoruz. Öğretmenlerimiz ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş dersler alacaktır. Sizin için en konforlu zamanda bire bir dersleriniz olacak.

Daha Fazla
Gençler için

İngilizce kurslarımız güçlü bir uluslararası odağa sahiptir ve öğrencileri üniversitede ve ötesinde başarıya hazırlar. Chit Chat olarak en çok neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Dili konuşmanı sağlayacağız. İlham verici faaliyetlerimize katılın ve akıcı olun. İster kendiniz, ister çocuğunuz için bir kurs arıyorsunuz, ihtiyaçlarınıza ve İngilizce seviyenize bağlı olarak, burada Chit Chat'de en iyi seçeneği belirlemenize yardımcı olacağız.

Daha Fazla